طراحی روشنایی تجاری اداری
جولای 11, 2022
آشنایی با روشنایی اضطراری (Emergency Lighting) :
آشنایی با روشنایی اضطراری (Emergency Lighting)
ژانویه 2, 2022
شرکت هوایار

شرکت هوایار

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کننده‌ها و تأمین کننـده‌های تجهیـزات هوای فشرده مطابق بــا تکنولوژی روز دنیا در ایران، از تیر ماه ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده فعالیت خود را شروع کـرد و بـا همت و تلاش هئیت مدیره، مدیران، کارمندان،کارگران خود و بهره‌گیری از مشاورین داخلی و خارجی توانست سطح کیفی محصولات خود را بــه بالاترین درجــه ممکن برساند.

امروزه هوای فشرده به عنوان چهارمین منبع انرژی پس از الکتریسته، آب و گاز در صنایع مختلف اعم از نفت، گاز و پتروشیمی، معدنی، غـذایی، خودرو، نساجی، بهداشتی و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت‌های منحصر به فردی نظیر قابـل ذخیـره بودن، قابلیت تبدیل به فشارهای بالاتر و قابلیت استفاده دردماهای بالا، در توسعه، استفاده و بهره‌برداری از سیستم‌ هوای فشرده نقش بسزایی داشته است.

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کننده‌ها و تأمین کننـده‌های تجهیـزات هوای فشرده مطابق بــا تکنولوژی روز دنیا در ایران، از تیر ماه ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده فعالیت خود را شروع کـرد و بـا همت و تلاش هئیت مدیره، مدیران، کارمندان،کارگران خود و بهره‌گیری از مشاورین داخلی و خارجی  توانست سطح کیفی محصولات خود را بــه بالاترین درجــه ممکن برساند.

هم اکنون هوایار بـا کسب جدیدترین دانش فنی و تخصصی و پیشرفته‌ترین فناوری جهانی و با مجموعه‌ای بالغ بر ۴۰۰ نفر از کارشناسان کارآزموده، در کارخانه‌ای بــه مساحت ۳۰٫۰۰۰ مترمربـع، در راسـتای اهداف متعالی خود فعالیت می‌نماید.
ما بـه مسـئولیت‌های خود نسبت بـه مشتریان‌مان، محیط زیست و جامعه پایبند و متعهد ایستاده‌ایم.